תוכנית קורס שוק ההון

מסחר בשוק ההון האמריקאי דורש התמחות וצבירת ידע כדי להפוך אותו לרווחי. על הלימוד לשלב בין ידע תיאורטי להתנסות מעשית וכאן נכנסת תוכנית קורס שוק ההון של ביג שוט אשר משלבת בין כל הידע התיאורטי הנדרש לסוחרים וקבלת ידע ממנטורים בעלי ניסיון רב והצלחה במסחר בשוק ההון.

ביג שוט בנתה את התוכנית המושלמת עבורך

בקורס שוק ההון של ביג שוט אין סודות. כל הידע הנדרש למסחר ניתן למשתתפים וכל סיפור הצלחה וטיפ מועבר בשמחה רבה. המרצים המנוסים סוחרים בעצמם בבורסה מזה שנים (לפחות ארבע שנים) ושמחים לחלוק את ההתנסות שלהם ולשתף בכל פיסת מידע כל המסחר כשמטרתם היא להוביל את המשתתפים להצלחה, רווחים גבוהים וכל זאת תוך חודשים ספורים.

הקורס מורכב מארבעה יסודות:

  • מבוא ליסודות שוק ההון

כדי לדעת לסחור בשוק ההון יש להבין את היסודות. הקורס של ביג שוט מתאים לכולם, אנשים אשר מעוניינים ליצור לעצמם הכנסה נוספת, אנשים אשר רוצים לעסוק רק בשוק ההון במקום בעבודתם הנוכחית ואנשים אשר כבר סוחרים בשוק אך עושים זאת ללא מספיק ידע ולכן לא מגיעים לתוצאות הרצויות ולרווחים ראויים.

במבוא לומדים המשתתפים מיהם הכוחות הפועלים בשוק, לומדים לנתח את המניות ואת הגרפים הרלוונטיים, עומדים על ההבדלים בין סוגי המניות השונות, מעמיקים בהבנת הפסיכולוגיה של השוק ואסטרטגיות המסחר ומפצחים את הקושי המנטלי שמונע מרבים לעבור מסוחרים קטנים ובינוניים לסוחרים בעלי רווחים גדולים.

  • לימוד מסחר יומי וסווינג

הרעיון של לימודי שוק ההון אומר שאין צורך לבזבז זמן וכסף על ניסוי וטעייה אלא לומדים טכניקות וטקטיקות שעובדות. בתוכנית לומדים המשתתפים איך לסחור במניות לטווח הבינוני והקצר. לומדים כיצד לבחור את המניות המנצחות, מזהים את הסכנות כדי להימנע מהן, בונים תוכנית עבודה אישית שמובילה להצלחה כשכל אחד מהמשתתפים יוצא עם תוכנית מסחר ייחודית אשר מתאימה לו.

  • השקעות ערך

במהלך לימודי השקעות ערך לומדים לבחור את המניות המנצחות, לזהות את אגרות החוב וכתבי האופציה שייצרו רווחים. המשתתפים לומדים את אחד המרכיבים החשובים בשוק והוא זיהוי הרגע הנכון לקנות ולמכור, מקבלים את אסטרטגיות ההשקעה של המשקיעים המצליחים ביותר בעולם כדי לחסוך בזמן למידה והפסד כספים ולומדים לקרוא את הדו"חות הכספיים של החברות. חלק זה של התוכנית משלב בין ידע תיאורטי לשיתוף ידע מעשי שנצבר במשך שנים.

  • ליווי של מנטורים בעלי ניסיון עשיר

לאורך כל הקורס ישנו ליווי של מנטורים בעלי ניסיון רב בתחום והצלחה כלכלית גדולה. המנטורים מעמידים לרשות המשתתפים תמיכה ועזרה בשאלות השונות, מועדון משקיעים סגור ואפשרות לשבת בחדר מסחר פיזי, לסחור ולהתייעץ בזמן המסחר וללמוד מהטובים ביותר.

השיעורים מתאימים גם למשתתפים המעוניינים ללמוד רק דרך המחשב, מכל מקום בעולם וכל זאת תוך קבלת תמיכה מלאה ומענה לכל שאלה.

השקעה שמובילה להצלחה

ההצלחה בשוק ההון היא אינה דבר של מה בכך. סיפורי ההצלחה של בוגרי הקורס מראים כי תוך זמן קצר אפשר להגיע לרווחים גדולים. כדי להגיע לכך יש ללמוד מהטובים ביותר, לקבל את הטיפים היעילים ביותר ומתוך ניסיון ולהיות מוכנים להליך למידה כולל העלאת כל שאלה בפני מרצי הקורס.