קורס מסחר שוק ההון למתחילים

קורס מסחר שוק ההון למתחילים

קורס מסחר שוק ההון למתחילים – זמין גם עבורך


קורס מסחר שוק ההון למתחילים
לימודי שוק ההון למתחילים מתאימים גם לאנשים חסרי כל ניסיון מוקדם בתחום, אשר רוצים להתפתח, ללמוד תחום חדש ובעיקר להרוויח כסף. תכנית הלימודים של ביג שוט יסודית, מעמיקה, כוללת ליווי אישי ועכשיו היא זמינה גם עבורך, מכל מקום שנוח לך ללמוד.

ללמוד מכל מקום שנוח לך

כ-4% מהמשקיעים בשוק ההון מצליחים לייצר רווחים ראויים באופן קבוע ואף הופכים את המסחר למקור ההכנסה העיקרי שלהם. אותם אחוזים לא נוצרים סתם כך, הם לא מהמרים אלא עוסקים בתחום ברצינות, לומדים את התחום ומשתמשים בטכניקות מתקדמות שמובילות לרווחים.

ביג שוט הקימה קורס ללימודי שוק ההון אשר מתאים למתחילים ומתקדמים. ההכשרה המקיפה מתקיימת בו זמנית בכיתת מסחר ובלימודים אונליין כך שכל אחד ואחת יכולים להצטרף, גם בלי לצאת מהבית, מכל מקום בעולם. התמיכה של הקורס זמינה לכל המשתתפים, בין אם הם מגיעים באופן פיזי ללימודים ובין אם הם בוחרים ללמוד אונליין מכל מקום.

לימודי שוק ההון למתחילים – הכלים הטובים ביותר עומדים לרשותכם

כדי להצליח לסחור בשוק ההון ולייצר רווחים תוך חודשים ספורים, בנתה Big Shot את הקורס המקיף ביותר בתחום שכולל:

  • מבוא למסחר בבורסה – החלק הראשון של הקורס כולל הכרות עם יסודות המסחר: הכרות עם הכוחות הפועלים בשוק, סוגי המניות השונות והפסיכולוגיה של המסחר. בשלב זה מקבלים המשתתפים אסטרטגיות למסחר ומפנימים את הכלים הנדרשים כדי להפוך לסוחרים גדולים שמרווחים הרבה כסף.
  • מסחר יומי וסווניג – מסחר יומי והשקעה במניות לתקופות קצרות, הוא זה שמאפשר לסוחרים ליהנות מרווחים גבוהים. בקורס ניתנים טכניקות וטקטיקות יעילות לסוג מסחר זה והמרצים מגלים את כל הסודות שאפשרו להם להצליח. בין הכלים הניתנים למשתתפים: זיהוי המניות המנצחות, זיהוי סכנות ובניית תכנית עבודה למסחר שמותאמת לכל משתתף באופן אישי.
  • השקעות ערך וניתוח פנדומנטלי – להפוך מסוחר למשקיע דרך השקעה ארוכת טווח, זיהוי המניות המנצחות, בחירה נבונה של אג"ח (אגרות חוב) וכתבי אופציה שיובילו לרווחים עתידיים. בחלק זה לומדים המשתתפים לזהות את הרגע הנכון לביצוע עסקת קנייה ומכירה.
  • ליווי ממטורים מנוסים – המנטורים של הקורס הם סוחרים אמתיים שיוצרים רווחים, שעברו כברת דרך בשוק המסחר האמריקאי. לאורך כל הקורס המשתתפים מוזמנים לשאול שאלות, להעלות סוגיות ולהתנסות במסחר, גם בחדר מסחר אמתי, תוך ליווי צמוד של המנטורים.

סיפורי הצלחה מקורסים קודמים

קורס שוק ההון למתחילים כולל לא מעט סיפורי הצלחה. הבוגרים מחליטים אם ברצונם לעסוק בבורסה כעיסוק עיקרי או משני והנה כמה מההצלחות שכבר קיימות:

רונן – עובד מהבית, למד לייצר ביום טוב גם 5,000$ וכל זאת בלי לצאת מהבית ובגישה לאינטרנט בלבד. הוא החליף את העבודה במסחר בבורסה, נהנה מיותר זמן פנוי, רווחים גדולים ודואג ליהנות מהעשייה.

אורלי – אמא לשני ילדים, עוסקת במסחר בבורסה בזמנה החופשי, בין החוגים וזאת בנוסף לעבודה הקיימת. בחודש מרוויחה תוספת של כ-1,200$.

תלמידים נוספים – ישנם תלמידים אשר כבר במהלך הלימודים, לאחר שלושה שבועות בלבד, התחילו ליהנות מרווחים של 200$ ביום ויותר.

בקורס מלמדים רק דברים שעובדים

קורס שוק ההון למתחיליםקורס מסחר שוק ההון למתחילים של ביג שוט מוביל את המשתתפים תוך חודשים ספורים להצלחה וזאת בזכות תכנית הלימודים המקיפה שכוללת את כל המידע, התיאורטי והמעשי הנדרש ליצירת רווחים. המנטורים של הקורס סוחרים בעצמם בבורסה האמריקאית ומייצרים כך את הכנסתם. לאורך השנים צברו המרצים לא רק ידע תיאורטי על שוק המניות אלא גם ידע מעשי ואותו הם חולקים עם המשתתפים בקורס.

ההתמקדות בלימודים היא על הדברים שעובדים. המטרה היא להוביל את המשתתפים להצלחה ורווחים במסחר בבורסה ולכן אין סודות בקורס והמרצים והמנטורים חולקים את כל הידע שלהם ושמחים לשתף בטיפים, טכניקות וטקטיקות של מצליחנים.