קורסים בשוק ההון

קורסים בשוק ההון

קורסים בשוק ההון – מהו הקורס המתאים לך?

קורסים בשוק ההוןשוק ההון כשמו כן הוא, שוק. מתקיים בו מסחר יום-יומי של מניות אשר שווין משתנה בכל יום ויכול להשתנות בכל רגע נתון. כניסה לשוק והשקעה במניות, אגרות חוב ואופציות, פתוחה בפני כל אחד. עם זאת, הנתונים מצביעים על כך שכארבעה אחוזים בלבד מתוך המשקיעים מצליחים להגיע לרווחים שהם מצפים להם לאורך זמן. כדי להצליח בהשקעות בשוק ההון מומלץ ללמוד את התחום היטב.

הקורסים הקיימים בתחום

ישנם קורסים שונים אשר באים ללמד את המסחר בבורסה. בישראל אפשר למצוא גם קורסים המיועדים להכשרת מקצועית למבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר וקורסים המיועדים לאנשים אשר אינם מעוניינים לסחור עבור אחרים אלא רוצים להרוויח יותר עבור עצמם.

השאלה שכל מי שחושב להתחיל להשקיע בשוק ההון צריכה להיות איזה מבין הקורסים יענה על הדרישות הגבוהות ביותר שלו וייתן לו את הכלים להצלחה.
כיוון שישנם קורסים שונים, יש לשאול את השאלות הבאות לפני שנרשמים ללימודים:

  • מהו החומר הנלמד בקורס – החומר הנלמד בקורס חייב להיות מקיף, מהמבוא ועד לבניית תכנית עבודה אישית למסחר בבורסה. כל שאלה יכולה להיות רלוונטית ובמיוחד במקרים של אנשים שעוד לא משקיעים או לא מכירים את המושגים השונים של שוק ההון, חשוב מאד שהקורס יהיה יסודי ויכלול את כל המבוא למסחר.
  • האם הקורס עונה לצורך השקעה בבורסה האמריקאית – הבורסה האמריקאית היא המקום בו נסחרות החברות הגדולות והמשמעותיות במשק. קורסי שוק הון רבים מתאימים למשקיעים אשר רוצים להיכנס אל הבורסה הישראלית ולא כולם יודעים לסחור בבורסה האמריקאית.
  • מיהם המרצים של הקורס ומהו הניסיון שלהם – הניסיון של המרצים חשוב מאד. לא מספיק ללמוד על השקעות בשוק ההון בתיאוריה אלא יש ללמוד מבעלי ניסיון בתחום, שכבר מצליחים ויכולים לחלוק את הטיפים שלמדו והטכניקות שמובילות אותם לרווחים.
  • איזה ליווי מקבל כל משתתף בקורס – קורס אשר לא מציע כל ליווי, משאיר את המשתתפים ללא יכולת להעמיק את הידע כשזה חסר להם. חשוב מאד למצוא קורס בשוק ההון שמציע ליווי ממנטורים ואפילו להתעקש על האפשרות לקבל ליווי בעת המסחר עצמו.
  • כמה בוגרים יש לקורס ומהם סיפורי ההצלחה – כעיקרון, לא מומלץ ללכת לקורס שעוד לא התבצע בעבר. כשהחומר חדש למרצה, הוא לא תמיד יכיל את כל הידע הנדרש למסחר. ניסוי וטעייה של המרצה נדרשים ואף אחד לא רוצה שהדבר יהיה על חשבונו.
  • איפה מתקיים הקורס – חשוב שהקורס יהיה נגיש וזמין. כל מי שרוצה ללמוד על שוק ההון יוכל למצוא גם קורס אשר מציע לו לקבל את כל המידע מהמחשב הביתי או להגיע לכיתת לימוד, על פי הבחירה שלו. לאנשים אשר מתגוררים במקומות מרוחקים ואף מעבר לים, יתאימו קורסים בשוק ההון שלומדים אונליין.

הכירו את הקורס של Big Shot

 קורס אוןליין בשוק ההוןBig Shot פיתחה תכנית הכשרה מקיפה ללימוד מסחר בבורסה האמריקאית. הקורס מתקיים בכיתת מסחר ובמקביל אונליין וזאת כדי לאפשר לכל אחד, מכל מקום, ללמוד בנוחות מקסימלית. התכנית כוללת לימוד מבוא, לימוד מסחר יומי וסווינג, השקעות ערך וכל זאת תוך ליווי ומנטורינג לאורך כל הקורס.

המרצים עוסקים במסחר בבורסה האמריקאית שנים רבות שלאורכן למדו כיצד למקסם רווחים, לזהות את הסכנות, למדו כיצד לזהות את הרגע הנכון לקנייה ומכירה של מניה וטריקים נוספים שעוזרים להם להרוויח. את כל הידע שיש להם, יחלקו בקורס ובליווי האישי כשהמטרה היא אחת – לגרום למשתתפים בקורס להגיע גם כן לרווחים בבורסה האמריקאית ולהיות חלק מארבעת האחוזים שסוחרים ומצליחים להרוויח כמו גדולים.