הצוות המנצח שלנו

הצוות המנצח של ביג שוט מעמיד לרשותכם את הקורס המתקדם והמקיף ביותר למסחר בשוק ההון האמריקאי. הקורס, נבנה תוך שיתוף פעולה עם מכללת אורין שפלטר ובא להכשיר אנשים להצלחה במסחר בשוק ההון. ההצלחה של המשתתפים היא המטרה ולשם כך הורכב הצוות הטוב ביותר שמלמד, מלווה ונותן מניסיונו המעשי העשיר ומגלה את כל סודות ההצלחה שלו.

שיתוף פעולה בין Big Shot ומכללת אורין שפלטר

מכללת אורין שפלטר היא המכללה הפיננסית הגדולה והמובילה בישראל. מזה מעל לעשר שנים שהמכללה מכשירה מדריכים להוראה פיננסית ועוסקת בתחום ההכשרה המקצועית לקראת מבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר.

בקורס ייחודי שילבו כוחות ביג שוט ומכללת אורין שפלטר והרכיבו תכנית לימוד המיועדת לכל מי שרוצה להצליח במסחר. אל הידע הרב של המכללה מצטרף הניסיון המעשי של מיטב המרצים ואלו עומדים לרשות משתתפי הקורס אשר תוך חודשים ספורים יכולים להרוויח ממסחר בשוק ההון האמריקאי.

צוות מנצח – המרצים של הקורס

אלון קריאף – בעל ניסיון במסחר בשוק האמריקאי של כ-שש שנים. יזם, בלים של חברה העוסקת בתחום הניתוח הטכני ובתחום שירות איתותים. משמש מנהל מקצועי ושותף.

גיא ברנד – במהלך ארבע עשרה השנים האחרונות התמקצע והתמחה בתחום הכשרת סוחרים מקצועיים. משמש כמנהל פיתוח ושותף לקורס.

גנאדי קוניקוב – מנחה ומנטור בקורס. בעל ניסיון של כחמש שנים בתחום המסחר בבורסה האמריקאית. מתמחה בתחום המסחר היומי, מסחר בשימוש במודלים מתקדמים, מסחר סוינג. עד היום הכשיר מעל ל-600 סוחרים.

חי סלע – מנחה ומנטור בקורס. סוחר בשוק ההון האמריקאי מעל לארבע שנים. בעל ניסיון במסחר בכל סוגי המניות וחיבה גדולה לשורטים.

רון לקס – מנחה ומנטור בקורס. מביא לקורס ניסיון של שש שנים במסחר יומי בבורסה האמריקאית. סוחר בפריצות/ שבירות ומתמחה בהנפקות. עוסק במסחר בסווינגים בכל פעם לתקופות של מספר שבועות.

אייל יוזבגני – מנהל חדר המסחר, מנחה ומנטור ראשי בקורס. סוחר בכיר בשוק ההון, מתמחה במסחר בשוק ההון האמריקאי. עד היום ניהל, הדריך והכשיר עשרות סוחרים מצליחים.

ללמוד מהטובים ביותר

ברגע שאתם רוצים להרוויח כסף וללמוד מסחר בבורסה האמריקאית, אתם צריכים לשאוף גבוה וללמוד מהטובים ביותר. הניסיון העשיר של צוות המרצים, ההתנסות המעשית שבאה לידי ביטוי והגיוון בין המרצים מאפשרים למשתתפים בקורס לקבל את כל הידע הנדרש להצלחה במסחר בשוק ההון האמריקאי.

נכון להגיד כי רק 4% מהסוחרים בשוק ההון מצליחים להרוויח ממנו כסף. כדי להשתייך לאותם אחוזים בודדים יש לקבל את הידע הטוב ביותר, מהטובים ביותר ולא להסתפק בניסיונות והימורים. הצוות המנצח של ביג שוט מעמיד לרשות המשתתפים את כל הידע הנדרש למסחר, ידע תיאורטי וידע מעשי, כולל ליווי צמוד של המנטורים.